TÜM ÜRÜNLERİMİZ

ZKX-6040
Ürün Açıklama

ZKX6040, yetenekleri optimize edilmiş bir algoritma ile 35 mm’ye kadar çeliğin penetrasyonunu içeren gelişmiş bir çift enerjili X-ray bagaj kontrol asistanıdır. Tünel açıklığı 600 mm’ye 400 mm boyutlarındadır.

ZKX6040, incelenen nesnelerin efektif atom numarasına göre her türlü ambalajdaki organik maddeleri, inorganik maddeleri ve karışımı doğru bir şekilde tespit edebilir.

Katlanabilir klavyeye sahip kompakt tasarımdan yararlanan ZKX6040, yüksek mobiliteye sahiptir. Otellere, devlet dairelerine, ulaşım merkezlerine ve diğer etkinliklere kolaylıkla yerleştirilebilir. Gelişmiş teknoloji ile üretilen ZKX6040 X-Ray Cihazı istenmeyen maddelerin tespitinde mükemmel bir çözüm sunar.

35mm’ye kadar çelik penetrasyona sahip ZKX6040 X-Ray Cihazı katlanabilir klavye ve parmak izi doğrulama özelliklerini desteklemektedir. Bunlara ek olarak, ZKX6040 X-Ray cihazı Siyah/Beyaz görüntü, yüksek penetrasyon, yüksek görüntü kalitesi, tehdit görüntü projeksiyonu vb. gibi pek çok yazılımsal özellikleri içerisinde barındırmaktadır.

Teklif Al

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak ya da teklif talepleriniz için formu doldurun.

Danışmanlarımız sizi arasın

Destek Talep
Teknik ekiplerimiz iletinizi paylaşın 1 iş günü içerisinde geri dönüş sağlayacaklardır.