Personel Devam Kontrol Sistemi Yazılımları (PDKS)

Personel Devam Kontrol Sistemi Yazılımları

GeCOTime® – Zaman Takip, standart sürümünde çalışma saatlerinin sadece kaydedilmesi ve değerlendirilmesinin yanı sıra günlük çalışmanızı kolaylaştıran birçok ek özellik sunar ve olağanüstü işlevselliğe sahip olmasına rağmen kullanımı kolay ve anlaşılır bir arayüze sahiptir.

GeCOTime® – Zaman Takip’in yüksek esnekliği sayesinde kullanıcı, zaman takip yazılımıyla ilgili her türlü değişikliği ve ayarı kendisi yapabilir.”

GeCOTime® – Zaman Takip, çalışanlarınızın yönetimi için geniş kapsamlı bir personel veri tabanı sunar. Zaman takibiyle ilgili verilerin yanı sıra, sosyal güvenlik numarası, adres, telefon, e-posta ve doğum tarihi gibi detaylı kişisel bilgilerin yanı sıra çalışanlarınızın fotoğraflarını bile kaydedebilirsiniz. İş sözleşmeleri, referans mektupları vb. gibi belgeleri entegre belge yönetimiyle kolayca ilgili kişinin personel kaydına yükleyebilirsiniz.

GeCOTime® – Zaman Takip’in serbest parametre uyarlanabilirliği sayesinde, kullanıcılar çalışma saatleri modellerini hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilir ve hesaplamalarını test edebilirler. Bu prensip, uygulamanın tamamına yayılmıştır. Böylece hesaplar ve bunların işlenmesi kullanıcı tarafından tanımlanabilir ve ilgili çalışanlara atama yapılabilir.

GeCOTime® – Zaman Takip, unutulan kayıtlar, sınırları aşma veya belirlenen olayların meydana gelmesi durumunda otomatik bildirimler oluşturabilir. Bu bildirimler, zaman takip sistemine ” Standart sapma” adı verilen bir şekilde kaydedilir ve çalışanlara terminallerinde bir bildirim olarak sunulabilir. Bunun yanı sıra, bu standart sapmaları e-posta yoluyla çalışana veya çalışanın üstüne iletilir. Eksik kayıtların ve/veya düzeltmelerin herhangi bir zamanda günlük işlemler aracılığıyla manuel olarak yapılması veya çalışan tarafından dijital olarak iş akışı modülü aracılığıyla talep edilmesi mümkündür.

GeCOTime® – Zaman Takip, otomatik vardiya planlaması ve vardiya tanıma ile zamanların ve/veya izinlerin otomatik düzenlenmesini sağlayarak vardiya operasyonlarınızı kolaylaştırır. Elbette burada istediğiniz zaman manuel olarak müdahale edebilirsiniz. Bu sayede vardiya planları hızlı bir şekilde değiştirilebilir ve izinler düzenli bir şekilde planlanabilir. Vardiya ve izin planları görsel olarak desteklenir

Kolay

Kullanıcı dostu arayüz

Esnek

Her sektöre özel modül

Sağlam

MS SQL Veri tabanı

Güvenli

Kullanıcı bazlı erişim hakları, kapalı network çalışabilme

Erişilebilirlik

Web tabanlı hizmetler

Entegrasyon

API desteği ile birçok programa kolay entegrasyon

Hızlı

Microsoft .net yazılım dili ile geliştirilmiş güçlü altyapı

Güçlü

Crystal Report destekli esnek raporlar

Teklif Al

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak ya da teklif talepleriniz için formu doldurun.

Danışmanlarımız sizi arasın

Destek Talep
Teknik ekiplerimiz iletinizi paylaşın 1 iş günü içerisinde geri dönüş sağlayacaklardır.