TÜM ÜRÜNLERİMİZ

Magnetic Access
Ürün Açıklama

Bir otopark alanı bariyer ile yapılan kontrollü geçişe imkân verdiği sürece başarılı demektir. Modern bariyerler hem yenilikçi olup, geleceğe yönelik mühendislik ihtiyaçlarını karşılamalı hem de çevre ile uyumlu ve enerji tasarrufuna dayalı teknolojiye sahip olmalıdır. Magnetic otopark bariyerleri bu gereksinimlerin hepsini karşılamaktadır: MHTMTM MicroDrive ve MGC akıllı kontrol üniteleri ile birçok uygulamayı basit hale getirmektedir.

Çalışma Yapısı
MHTMTM MicroDrive sadece küçük boyutları yüzünden şaşırtıcı değildir. %75 oranında güç tasarrufu sağlamaktadır. Motor, motor kontrolü ve dişliler bir ünitede birleştirilmiştir.

Kontrol Ünitesi
MGC kontrol paneli bariyerin üst kapağının hemen altında yer alır ve opsiyonel birçok bağlantı yapılmasına imkân tanır. Bariyer, kontrol tuşlarına ve geniş ekrana sahip kullanıcı ara yüzü ile kolayca programlanabilir.

Bariyer Gövdesi
Alüminyum gövde ve paslanmaz çelik tabanı sayesinde korozyona karşı dirençli yapıya sahiptir.

VarioBoom Bariyer Kolları
Yeni VarioBoom bariyer kolları algılama süresini artırarak, geçiş işlemini hızlandır. Bununla beraber opsiyenel fonksiyonları sunar(LED ekran, ışıklandırma vb.). Çok yünlü uygulanabilirlik sağlar.

Teklif Al

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak ya da teklif talepleriniz için formu doldurun.

Danışmanlarımız sizi arasın

Destek Talep
Teknik ekiplerimiz iletinizi paylaşın 1 iş günü içerisinde geri dönüş sağlayacaklardır.